Soyağacı testi

108.00 USD
3,573.97 TL
(USD=33.0923 TL)
Ürün Detayları:

SOY AĞACI TESTİ

GENEL BİLGİ 

Soy testi aile geçmişinizi derinlemesine inceleyen, geçmişiniz ve geleceğiniz arasındaki köprüyü öğrenmenize yardımcı bir testtir. DNA'nın gücünü kullanarak atalarınızın kimler olduğunu, soyağacınızı, köklerinizin nerelere dayandığını ince ayrıntılarına kadar öğrenebilirsiniz. Hiç bilmediğiniz kökleriniz ve DNA'nızda saklı gizemler bu son derece kolay test sayesinde ortaya çıkacak. Soyağacı belirleme kitlerimiz sayesinde nereden geldiğinizi, soy geçmişinizi kolaylıkla öğreneceksiniz. 


NASIL UYGULANIR? 

Bu test geri dönüşü olmayan 1000 yıl veya daha geri bir zaman dilimine yüksek bir özgüllük seviyesiyle bakılabilmeyi sağlamaktadır. Bu yeni nesil otozomal DNA testi, en yeni DNA imzanızın başladığı yeri ve zaman içinde nasıl değiştiğini tam olarak belirlemek için en son genetik araştırmayı yeni bir ata izleme tekniği ile birleştiriyor. Bu süreç arabanızdaki GPS sistemi gibi çalışmaktadır. Bu test ailenizin DNA'sında son üç büyük değişikliğin meydana geldiği hassas coğrafi bölgeleri tespit etmek için 41 gen havuzundan ve 1000'den fazla referans popülasyon grubundan gelen verilerle kendi DNA verilerinizle birleştirilmiş çeşitli noktaları içeren benzersiz bir algoritma kullanmaktadır. Sonuçlarınız ayrıca kişisel genetik yüzdesini de içerir. Gizlilik korumalı hizmet ve uzman kadrosu ile yüksek akrediteye sahip bir laboratuvarız ve numunelerinizin asla üçüncü bir şahsa gönderilmediğinden emin olabilirsiniz. 

Kitin içindeki tarife göre yanağınızdan sürüntü alarak DNA testi kitini tekrar bize göndermeniz yeterlidir.


 

  SONUÇ

Sonuçlar, kişisel gen havuzu yüzdelerinizi ve hem anneniz hem de babalarınız için en yeni DNA göç yollarını gösterir. Sonuçlar alanında uzman personel tarafından gözden geçirilip imzalanacak ve en kısa sürede posta veya e-mail yoluyla gönderilecektir.

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
8+1=?
Soyağacı testi